LGPSS komandos narių pristatymas

Vaida Vonžodienė – Kauno intermodalinio terminalo vadybininkė, Lietuvos geležinkelininkų profesinių sąjungų susivienijimo pirmininko pavaduotoja, jau net 35 m. dirbanti LG įmonių grupėje! Neįkainojama patirtis įgyta dirbant skirtingose pozicijose, profesionalumas, vertingas žinių bagažas – tai tik kelios iš daugelio Vaidos savybių, atspindinčių jos kompetetingumą ir svarbą komandoje! 

Lyderio ypatybės, tvirtas charakteris, drąsa, teisybės paieškos bei kolegų raginimas, paskatino Vaidą įkurti profesinę sąjungą, kuriai vadovavo net 14 metų! V. Vonžodienės atmintyje daugybė įsimintinų istorijų atstovaujant darbuotojus, tačiau jos žodžiais, atsiradus problemoms, pagrindinis principas – susėsti kartu ir kalbėti, siekiant nuodugniai išsiaiškinti situaciją bei pasiekti teisybės ir sąžiningų sprendimų darbuotojų atžvilgiu užtikrinimą.

Kaip profesinės sąjungos pirmininkė, Vaida dalyvavo mitinguose prieš Naujajį darbo kodeksą, susiaurinantį darbuotojų socialines galimybes, taip pat trišalės komisijos veikloje susitikimuose su Susisiekimo ministerijos darbuotojais bei Seimo ekonomikos komisijos nariais. Šiuo metu kartu su kolegomis, Vaida dalyvauja įvairiuose seminaruose ir mokymuose, susijusiuose su Darbo kodekso klausimais, emociniais iššūkiais, buhalterine apskaita, saugos instruktažais bei kitais darbuotojams rūpimais klausimais. 

Profesiniame kelyje sulaukė daugybės padėkų ir atminimo dovanų už nepriekaištingą darbą ir aktyvią veiklą profesinėje sąjungoje bei socialinio dialogo palaikymą tarp administracijos ir darbuotojų. 2016 m. buvo apdovanota Susisiekimo ministerijos “Geležinkelininko garbės ženklu” už nuopelnus profsąjunginėje veikloje. Apdovanojimų kolekciją taip pat puošia įteiktas LTG “Antrojo laipsnio ženklas” už nuopelnus Lietuvos geležinkeliams. 

Nepaisant ryžtingo charakterio ir rimtų kasdienių iššūkių, viduje slypi kūrybinga asmenybė, laisvalaikiu kurianti nuostabias gėlių kompozicijas, skaitanti įvairaus žanro knygas, mėgstanti lankytis kultūriniuose renginiuose, muziejuose, keliauti po Lietuvą ar tiesiog laiką leisti gamtoje, vaikštant.