LGPSS komandos narių pristatymas

Vitalijus Dušenka – įkvepiantis profesionalaus, atsakingo, sąžiningo ir kompetentingo darbuotojo pavyzdys. Tai ilgametis geležinkelininkas, skaičiuojantis 30-tus darbinės patirties metus, išbandęs ir atradęs save daugelyje LTG įmonių grupės profesijų, bei, drąsiai galima teigti, puikiai išmanantis jų darbo specifiką. Vitalijaus darbo įvertinimą iliustruoja didelis indėlis į įmonės gerovę, kolegų pagarba, daugybė padėkų už nepriekaištingą pareigų atlikimą bei metų darbuotojo apdovanojimas.
Šiuo metu Vitalijus dirba Traukinių eismo valdymo signalizacijos įrenginių elektromechaniku, vadovauja Šiaulių apskrities geležinkelininkų profsąjungai bei yra Darbuotojų saugos ir sveikatos komiteto narys. Pasak V. Dušenkos, jis dirba pagal savo pašaukimą, todėl kasdien jaučiasi laimingas galėdamas vykdyti užduotis, reikalaujančias ypatingo tikslumo, kruopštumo, atsakomybės, nuolatinio tobulėjimo bei žinių bagažo pildymo, kvalifikaciją didinant mokymuose, kurie organizuojami ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse.
Turtinga dvidešimt penkerių metų patirtis profsąjunginėje veikloje lėmė sėkmingą Vitalijaus pirmininkavimo Šiaulių apskrities geležinkelininkų profesinei sąjungai kelią. Subūręs 100 darbuotojų komandą, V. Dušenka aktyviai gina jų teises, konsultuoja, padeda įveikti iškilusius iššūkius, ieško išeičių iš sudėtingų situacijų bei visada ištiesia pagalbos ranką. Teisines žinias Vitalijus pritaiko ir atstovaudamas darbuotojus bei siekdamas teisingumo jų atžvilgiu Darbo ginčų komisijos posėdžiuose.
Vitalijaus vertybių skalėje teisingumas bei patriotiškumas užima ypatingą vietą, todėl laisvu nuo darbo metu jis yra aktyvus šaulys ir policijos rėmėjas. Pastarojoje organizacijoje V. Dušenka dėl naudingų iniciatyvų bei prasmingų pasiūlymų buvo išrinktas į pirmą kartą Lietuvos istorijoje sudarytą Policijos rėmėjų tarybą, kurioje sprendžiami policijos rėmėjų darbo, saugumo ir įstatymų tobulinimo klausimai.
Vidinę ramybę Vitalijus atranda praktikuodamas rytų kovos menus bei važinėdamas dviračiu po kelis tūkstančius km per metus.
Vitalijau, didžiuojamės Tavo nuopelnais ir dėkojame, kad esi mūsų LGPSS komandos dalis. ❤