LGPSS TARYBOS POSĖDIS

2020-09-28, Vilnius

                 Š. m. rugsėjo 28 d. Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos būstinėje (LPSK), J. Jasinskio g. 9, Vilniuje, įvyko LGPSS  Tarybos narių posėdis. Posėdyje dalyvavo svečiai – LPSK pirmininkė Inga Ruginienė, LPSK generalinė sekretorė Janina Matuizienė ir Lietuvos teisėsaugos pareigūnų federacijos (LTPF) pirmininkės patarėjas Artūras Černiauskas.

                Posėdžio metu Tarybos nariai aptarė pasirengimą LGPSS ataskaitiniam – rinkiminiam suvažiavimui, kuris įvyks š. m. spalio 30 d. Vilniuje.

                 Posėdyje buvo išsakytos ir aptartos grafikų sudarymo ir tvirtinimo, darbuotojų mažinimo bei kitos problemos, įvairiuose AB „Lietuvos geležinkelių“ padaliniuose.

                LPSK pirmininkė Inga Ruginienė pristatė kaip vyko pirmas posėdis Trišalėje komisijoje dėl MMA didinimo, nuo kitų metų. Pranešėja papasakojo, kad profesinių sąjungų pasiūlymas didinti MMA iki 663 Eur., buvo sutiktas priešiškai vyriausybės ir darbdavių atstovų. Susitikimo metu buvo išjungiami mikrofonai profesinių sąjungų atstovams ir tik pagrasinus išeiti iš posėdžio, mikrofonai buvo įjungti ir darbas vyko toliau. Ji informavo kad profesinės sąjungos žada nenuleisti rankų ir planuoja toliau tęsti susitikimus Trišalėje taryboje, šiuo klausimu. LPSK pirmininkė  papasakojo apie formulę kaip apskaičiuojama, kiek galima kelti MMA bei atsakė į kitus klausimus.

              LPSK generalinė sekretorė Janina Matuizienė trumpai pristatė LPSK veiklą, kokie projektai yra vykdomi ir kt..

               Lietuvos teisėsaugos pareigūnų federacijos (LTPF) pirmininkės patarėjas Artūras Černiauskas. kalbėjo teisiniais klausimais ir atsakė į pateiktus posėdžio dalyvių  klausimus.

LGPSS informacija