Geležinkelininkų dienai paminėti

Baigiantis vasarai, Lietuvos geležinkelininkų profesinių sąjungų susivienijmas, Geležinkelininkų dienai paminėti, savo nariams ir jų šeimoms surengė kelionę Aukštaitijos siauruoju geležinkeliu. Kelionė, į kurią susirinko gausus būrys LGPSS narių su šeimomis, iš visos Lietuvos, prasidėjo Panevėžio geležinkelio stotyje. Traukiniui važiuojant iki Rubikių stoties ir grįžtant atgal, pro lėtai judančių vagonų langus buvo galima grožėtis nuostabiais vaizdais, bendrauti su kolegomis, norintys galėjo paragauti specialaus leidimo„Siauruko“ alaus ir giros. Rubikiuose, užeigoje „Žuvienės pašiūrė“, visi keliautojai buvo vaišinami firmine žuviene. Užsakytas laivas visus norinčius plukdė aplink Rubikių ežero salą, taip pat buvo galima paplaukioti vandens dviračiais, valtimis ar tiesiog atsigaivinti ežero vandenyje.

Geležinkelių sektoriaus darbuotojų profesinės sąjungos nariai aplankė ir Burbiškio dvarą su parku – tai įspūdingi vėlyvojo klasicizmo stiliaus rūmai prie Anykštos upelio, pastatyti 1853–1857 m., kuriame yra muziejus, veikia viešbutis ir restoranas.

Kelionės namų link metu, visi dalinosi įspūdžiais, kurių buvo daug ir gražių. Visi keliautojai ypač akcentavo kad į šią išvyką buvo galima vykti su šeimos nariais. Pasak keliautojų tokie renginiai sutelkia visą šeimą, nes galima visiems pabūti kartu bei pajusti bendravimo malonumą.

LGPSS informacija