LGPSS susitikimai su naujai paskirtais ,,AB Lietuvos geležinkeliai‘‘ vadovais

AB „Lietuvos geležinkeliai" generalinis direktorius Mantas Bartuška

AB „Lietuvos geležinkeliai” generalinis direktorius Mantas Bartuška

2016 metų pabaigoje ir š. m. metų pradžioje įvyko LGPSS susitikimai su naujai paskirtais ,,AB Lietuvos geležinkeliai‘‘ vadovais.

2016 m. gruodžio 29 d. Lietuvos geležinkelininkų profesinių sąjungų susivienijimo (LGPSS) pirmininkė Eugenija Šniutienė su pavaduotoju Jonu Vainausku buvo susitikę su naujai paskirtu AB ,,Lietuvos geležinkeliai“ generaliniu direktoriumi Mantu Bartuška. Vienas iš pagrindinių susitikimo tikslų – prisistatyti ir aptarti tolesnį bendradarbiavimą su darbdaviu. Susitikimo metu diskutuota dėl ,,AB Lietuvos geležinkeliai‘‘ kolektyvinės sutarties, nes priėmus naują LR darbo kodeksą, kuris įsigalios 2017 m. liepos 1 dieną reikės iš naujo derėtis su darbdaviu dėl geresnių darbo sąlygų bendrovės darbuotojams.

2017 m. sausio 10 d. LGPSS pirmininkė ir jos pavaduotojas susitiko su naujai paskirtu AB ,,Lietuvos geležinkeliai‘‘ generalinio direktoriaus pavaduotoju Gerimantu Bakanu. Susitikimo metu aptarti profesinių sąjungų susivienijimui aktualūs klausimai, susiję su reabilitacijos ir poilsio baze Giruliuose, vaikų poilsio stovykla Ignalinoje, taip pat diskutuota dėl naujos AB ,,Lietuvos geležinkeliai“ kolektyvinės sutarties, aptartos socialinio dialogo gairės ir bendrovėje veikiančios dvišalės komisijos veikla.

Įvykusių susitikimų metu bendrovės generalinis direktorius Mantas Bartuška, ir jo pavaduotojas Gerimantas Bakanas pabrėžė, kad bendrovės vadovybės tikslas yra, kad žmonės bendrovėje dirbtų sąžiningai ir už tai gautų teisingą atlygį.