BALANDŽIO 28 D. – PASAULINĖ DARBUOTOJŲ SAUGOS IR SVEIKATOS DIENA

Pasaulinę darbuotojų saugos ir sveikatos dieną, balandžio 28 d. – spręsk nacionalinį e. testą ir pasitikrink savo žinias apie saugų darbą

VDI kartu su partneriais  pirmą kartą parengė nacionalinį DSS e.testą, skirtą plačiajai visuomenei (daugiau informacijos apie tai yra prisegtame dokumente), tad labai kviečiame visus balandžio 28 d. spręsti šį testą, o nuorodą į jį arba informaciją apie tai patalpinti ir savo tinklapiuose.

 

Kas? Nacionalinis e. testas apie saugų darbą

Balandžio 28 d.– Pasaulinę darbuotojų saugos ir sveikatos dieną – Valstybinė darbo inspekcija organizuoja nacionalinį e. testą (konkursą). Testo klausimai parengti bendradarbiaujant su Vilniaus Gedimino technikos universitetu.

Kam skirtas testas.

Testas skirtas plačiajai visuomenei, jo klausimai pateikiami populiariai.

Kada?

Testas pasirodys Valstybinės darbo inspekcijos svetainės (www.vdi.lt) tituliniame puslapyje š. m. balandžio 28 d. nuo 6 val., jo sprendimo laikas – iki balandžio 28 d. 24 val.

Kaip testą spęsti?

Testą sudaro 25 klausimai su galimais 3-4 atsakymų variantais. Reikia pažymėti vieną, teisingą variantą.

Sprendėjai turės galimybę išsispausdinti savo atsakymus, su jų įvertinimu procentais. Po š. m. balandžio 28 d. 24 val. bus galima pasitikrinti teisingus atsakymus.

SVARBU. Iš vieno kompiuterio testą galima spręsti tik vieną kartą.

Nugalėtojai

Visų dalyvių, kurie atsakys į testo klausimus, VDI prašo pateikti savo kontaktinius duomenis: ši informacija bus reikalinga norint išaiškinti ir paskelbti nugalėtojus bei jiems įteikti prizus.

Prizai

Pirmųjų 100 dalyvių, per trumpiausią laiką teisingai atsakiusių į klausimus, laukia prizai, kuriuos skiria Socialinės apsaugos ir darbo ministerija bei tarptautinis transliuotojas CNN.

Jei testu susidomėsite vėliau

Testo klausimus ir teisingus atsakymus nuo š. m. balandžio 28 d. 24 val. bus galima matyti dar mėnesį.

P.S. Valstybinės darbo inspekcijos darbuotojai testo sprendimo konkurse nedalyvauja.

 

VDI Laiškas socialiniams partneriams

 

Valstybinės darbo inspekcijos Pavasario konsultacijų / seminarų ir susitikimų, skirtų Pasaulinei darbuotojų saugos ir sveikatos dienai paminėti, GRAFIKAS

 

Visais iškilusiais klausimais galite kreiptis žemiau nurodytais kontaktais.

 

Pagarbiai, 
Nerita Šot
Valstybinės darbo inspekcijos
Komunikacijos skyriaus

vyriausioji specialistė
Tel.: (8 5) 265 1628
Faksas: (8 5) 213  9751
El.paštas:
nerita.sot@vdi.lt